חייגו לפרטים והזמנות: 052-8787230

russian hebrew


קו המוצרים Your Style 

תכשירי סדרה זו מספקים טיפול מונע לשינויים הקשורים בגיל תוך הקניית הרגשת נוחות מקסימלית, כמו כן זירוז התחדשות העור תוך נורמליזציה של המטבוליזם והאטת התהליכים הגורמים להזדקנות מוקדמת של תאים.

בזכות המרכיבים הפעילים הטבעיים של תמציות הצמחים וויטמינים מתרחש נטרול רדיקלים חופשיים והאטת קצב ההרס של סיבי קולגן. התכשירים של קו המוצרים Your Style מכילים פפטידים במשקל מולקולרי נמוך עם ספקטרום רחב של פעילות ביולוגית, רכיבי לחות וליפטינג מודרניים נוגדי חמצון, תמציות צמחים, חומצות פירות, חומצות אמינו, ויטמינים וחלבונים, מה שמאפשר להשיג את נתוצאה המהירה ביותר, היעיל ביותר ונראית לעין.שילוב זה יהפוך את עורך לחלק, אלסטי וריחני.

 

Purifying Facial Cleanser – ג'ל פנים מטהר. 250 מל'

ג'ל ניקוי המתאים לכל סוגי העור המסיר ביעילות תאים מתים שהזדהמו באיפור, שומניות יתר. בחדירתו לעור הוא מייצר תנאים טובים לספיגת הרכיבים הפעילים, תורם ללחות העור בצורה ניכרת ומספק לו הרגשת רעננות אביבית.

אופן השימוש: להניח כמות ג'ל קטנה (2-3 מ"ל) על כדור צמר גפן ובתנועות עדינות לשפשף את שטח הפנים והמחשוף. לאחר מכן יש לשטוף במים חמימים.

מרכיבים:
מים, גליקול וגליצרין ו בטאן אמידופרופילי, מלח נתרן של חומצת חלב, מלח נתרן של חומצה היאלורונית, פנוקסיאתנול ו אתילהקסיגליצרין, מלח נתרן של EDTA.


Functional Cleansing  Tonic – מי פנים לניקוי. 250  מ"ל

התכשיר מסייע לניקוי העור ויעיל בוויסות בלוטות החלב תוך הורדת החומציות של העור. בכך מכין את העור לפרוצדורות קוסמטיות שלאחר מכן.

אופן השימוש: לאחר ניקוי העור באמצעות הג'ל, יש לנקות את הפנים והצוואר עם כדור צמר גפן הטבול במי פנים.

מרכיבים פעילים:
תמצית של ערבה לבנה תמצית קליפת, תמצית כלידון, מלח נתרן של חומצת חלב, מלח נתרן של חומצה היאלורונית, אוראה, חומצה ציטרית.


Liquid Peeling – פילינג נוזלי. 120 מ"ל

פילינג נוזלי על בסיס חומצות אלפא הידרוקסי הכלולות בריכוזים שונים, מיועד לפילינג שטחי. הפילינג מסיר בעדינות תאי עור מתים, בעל השפעה משקמת על מערכת הדם, מעשיר את התאים בחמצן, מפחית קמטים ומכין את העור להליכים קוסמטיים הבאים.

אופן השימוש: לעבד את שטח הפנים, הצוואר ואזור המחשוף בעזרת מברשת או כף הגשה, להניח את הפילינג בשכבה דקה על פני השטח (2 מ"ל מהתכשיר). לאחר 2-3 דקות יש לשטוף את הפנים היטב עד להפסקת העקצוץ. לפני ביצוע הפרוצדורה הבאה יש להמתין 5-6 דקות.Almond Oil Mask with Vitamin E
מסכת שקדים עם E-ויטמין. 250 מ"ל

מומלץ להשתמש במסכה עם הרכיבים המרגיעים לאחר הפרוצדורות הקוסמטיות (פילינגים עמוקים). תמציות הצמחים והרכיבים הטבעיים מסייעים לשיקום מהיר של העור תוך כדי הרגעתו ורעננותו ושמירה על האלסטיות שלו. מתאים לכל סוגי העור.

אופן השימוש: למרוח את המסכה בשכבה אחידה ל 10-15 דקות. לאחר מכן שטפו את שאריות המסכה במים חמימים. ניתן להשתמש במסכה כמסכת יופי.

מרכיבים פעילים: חמאת שיאה, שמן שקדים, חלב לווייתן הזרע, חימר ירוק, תמצית שקדים, תמצית סנטלה אסיאתית (גוטוקולה), תמצית קמומיל, טוקופרול, תמצית גינקו דו-אונתי, שמן אבוקדו.


Auxiliary Preparation. 250мл - תכשיר עזר. 250 מ"ל

התכשיר מיועד לשימוש יחד עם מסכה בצעד מספר 6. בזכות נוסחה מיוחדת ושילוב פעילותו עם המסכה, התכשיר מסייע לתהליך הליפטינג ומספק לעור מתיחות לאורך זמן.

אופן השימוש: ראה הוראות לשימוש בצעד מס' 6.

מרכיבים: טלק, סודיום ביקרבונט תמצית בת קורנית פשוטה ותמצית זרעי תורמוס, תמצית וולדה, תמצית גואר גם, מיקה, אלנטואין.


Botanical Lifting Mask - מסכת ליפטינג בוטאנית. 150 מ"ל

מסכה על בסיס חלבונים טבעיים. שילובה עם תכשיר מס' 5 מספק לעור השפעה ייחודית של ליפטינג טבעי. היא מפעילה גרייה טבעית של ייצור סיבי קולגן, מסייעת בתהליכי חילוף החומרים של התא, משפרת את מחזור הדם, מפחיתה ומונעת היווצרות קמטים תוך מתן מוצקות ואלסטיות לעור.

אופן השימוש: לערבב כפית אחת של אבקת צעד מס' 6 עם שתי כפיות תכשיר צעד מס' 5 (יחס 1:2) ולמרוח על הפנים, על הצוואר ואיזור המחשוף בשכבה אחידה. לאחר 15-20 דקות כאשר המסכה התייבשה לחלוטין, לשטוף במים חמימים.

מרכיבים פעילים: חלבון, מימון לציטין, אבץ גלוקונאט, ברזל פיקולינט, גלוקוז, תמצית קמומיל, תמצית לימון (הדר לימון צרוב). Humidifying Mask - מסכת לחות. 250 מ"ל

המרכיבים הפעילים של המסכה מקנים לעור לחות באופן אפקטיבי, מרעננים ומטהרים את העור והופכים אותו לחלק ומשיי. כמו כן, המסכה מונעת התייבשות העור והיא בעלת השפעה מרגיעה. תמציות הצמחים מסייעות להחלמה מהירה של העור לאחר הליכים קוסמטיים ולגמישותו תוך כדי חיזוק התגובה החיסונית של העור להשפעות הסביבה.

אופן השימוש: יש לשים את מסכת הלחות בשכבה אחידה ל 5-10 דקות לאחר הליפטינג. את שאריות המסכה יש לשטוף במים חמימים.

מרכיבים פעילים: מים, קאולין, תחמוצת האבץ, תמצית שורש הקומפרי, תמצית כשותית, תמצית שמן נבט חיטה, ציקלומטיקון, קולגן מסיס, אוקטידו-דקנול, סטאריל אלכוהול, נתרן סולפט סודיום, פנוקסיתאנול, הידרוליזאד אלאסטין, שמן נר הלילה, סודיום חומצה היאלורונית, שרף זנטון, קרבומר (מייצב וחומר עיבוי), האוראה, אלנטואין, סודיום הידרוקסיד.


Heavenly Freshness Recovering Serum - סרום משקם "רעננות שמימית". 100 מ"ל

סרום המתאים לכל סוגי העור, מספק לחות למשך זמן רב. מעודד התחדשות מהירה של העור, משפר את חדירות קרום התא. התכשיר מרגיע היטב את העור ואינו מעורר גירוי. מומלץ גם לאחר שימוש בפילינג. עושה עור רענן וחלק.

אופן השימוש: יש לטפטף 4-5 טיפות מהתכשיר על עור הפנים בתנועות עיסוי קלות. לפני יציאה החוצה, השתמשו בקרם לחות בעל גורם הגנה לא פחות מ – SPF-18.

מרכיבים: חומצה היאלורונית, הקסילן גליקול, אלסטין, גליקוזאמינוגליקאן, מלח נתרן של חומצה לקטית, קולגן, בנזיל.


Humidifying Day Cream SPF-25 - קרם לחות SPF-25 לשימוש בשעות היום. 250 מ"ל

שילוב הוויטמינים בקרם נאבק ברדיקלים חופשיים, הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור. הקרם מעניק לעור בריאות ואנרגיה, ומגן מפני קרני UVA ו-UVB. כמו-כן הקרם מתריע מפני היווצרות כתמי פיגמנטציה, קמטים, ופגמים אחרים בעור.

אופן שימוש: מתאים לכל סוגי העור. מומלץ לשימוש יומיומי. למרוח על עור נקי. ניתן להשתמש כבסיס לאיפור.

מרכיבים: מים, שמן עצי דקל, אסקורבית פלמיתד, תמצית אלוה- ורה, תמצית ורדים פקעות, שמן אבוקדו, שמן ציפורני החתול, חומצה אקסורבית.


ג'ל אלוה-ורה. 70 מ"ל

אמצעי אלטרנטיבי לביצוע פרוצדורות במכון יופי, כמו גם לשימוש ביתי
1. להרגעת העור לאחר ניקוי ופילינג עמוק.
2. מתאים למסאז', בשילוב עם תכשירים אחרים, לסוגי עור שונים.
3. יכול לשמש כמסכת לחות מרעננת. הרכיבים הפעילים מעניקים לחות ורעננות לעור והופכים אותו לחלק ומשיי יותר. כמו כן ניתן להשתמש בג'ל להרגעת העור לאחר כוויות או עקיצות חרקים.
 
אופן השימוש:
1. להרגעה יש למרוח שכבת ג'ל דקה על אזורים פגועים.
2. יש להניח את הג'ל על עור פנים נקי ולהחדירו בטפיחות קלות.
3. יש למרוח שכבה אחידה של ג'ל למשך 10-15 דקות, ולשטוף במים חמימים.

מרכיבים: תמצית אלוורה, תמצית אצות, סנטלה אסייתית, ציטוזאן, חומצה אלגינית, תמצית קמומיל, טוקופרול, חומצה היאלורונית, רטינול.


Anti Aging Protection Vitamin E. 50ml
קרם "אנטי אייג'ינג" נגד הזדקנות העור, עם תוספת E-וויטמין. 50 מ"ל

קרם נגד הזדקנות העור, עם תוספת וויטמין E הוא אמצעי אפקטיבי, המאט את תהליך היווצרות הקמטים, ומונע פגיעה בסיבי הקולגן. בזכות הרכיבים הפעילים הטבעיים ווויטמין E , מתרחש נטרול של רדיקלים חופשיים שמסייע למניעת קמטים. מתאים לכל סוגי העור.

אופן שימוש: בסיס מצוין לתערובות מסאז'. הקרם ניתן לשימוש הן בשעות היום והן בשעות הערב. יש למרוח את הקרם בתנועות עיסוי.

מרכיבים פעילים: חמאת שיאה, שמן חוחובה, שמן אבוקדו, שעוות דבורים, שמן בוראז', אצות ים, תמצית סנטלה אסייתית, חלב לווייתן הזרע, קולגן, אלסטין, טוקופרול.


Cream-Serum for sensitive skin. 50ml
קרם סרום לעור רגיש. 50 מ"ל

קרם זה מרגיע גירויי עור ואדמומיות. מזין את העור, מאיץ תהליכי חילוף חומרים בתא ומחזק את דופנותיו. הקרם מחזק את העור ומעניק לו מרקם משיי. בנוסף לכך הקרם מיועד לעור שמתקלף וסובל מקופרוז.

אופן שימוש: יש למרוח את הקרם על עור נקי ויבש, בשעות הלילה או היום. בשעות היום מומלץ לשימוש בשילוב עם קרם יום SPF-25.

מרכיבים: מים, חומצה סטארית, סקוולאן, אוקתיל פלמיתד, בותילן גליקול, תמצית ארניקה, תמצית פוליגאנאם הידרופיפאר, חלב לווייתן הזרע, פיטונדיון, רטינול, טוקופרול, רוטין, גליקוזאמינוגליקן, סודיום הידרוקסיד, פנוקסיאתנול, אלנטוין, תמצית אלוורה, Parfum (ריח) .


 Curative Foot Cream. 250ml - קרם רגליים מרפא. 250 מ"ל

קרם זה המועשר בתמציות צמחי-מרפא, פועל אקטיבית לתהליכים אנטי-בקטריאליים, ומזין את העור בלחות. הקרם מונע היווצרות סדקים בעור והתייבשותו. נספג במהירות, ומפיג תחושת עייפות.

אופן שימוש: יש להניח את הקרם על עור נקי ויבש, ולעסות עד לספיגתו המלאה.

מרכיבים פעילים: שעוות דבורים, שמן שקדים, תמצית קליפת עץ הערבה, צטאריל גלוקוסיד, ציקלומטיקון, תמצית רוזמרין, שמן רוזמרין, שמן עץ התה, שמן אקליפטוס, מלח נתרן EDTA.


Heavenly Freshness Recovering Serum. 30ml - סרום משקם "רעננות שמימית". 30 מ"ל

סרום נסיוב המתאים לכל סוגי העור, מספק לחות למשך זמן רב. מעודד התחדשות מהירה של העור, משפר את חדירות קרום התא. התכשיר מרגיע היטב את העור ואינו מעורר גירוי. מומלץ גם לאחר שימוש בפילינג. עושה עור רענן וחלק.

אופן השימוש: יש לטפטף 4-5 טיפות מהתכשיר על עור הפנים בתנועות עיסוי קלות. לפני יציאה החוצה, השתמשו בקרם לחות בעל גורם הגנה לא פחות מ – SPF-18.

מרכיבים: חומצה היאלורונית, הקסילן גליקול, אלסטין, גליקוזאמינוגליקאן, מלח נתרן של חומצה לקטית, קולגן.


Humidifying Day Cream SPF-25
קרם לחות SPF-25  לשימוש בשעות היום. 50 מ"ל

שילוב הוויטמינים בקרם נאבק ברדיקלים חופשיים, הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור. הקרם מעניק לעור בריאות ואנרגיה, ומגן מפני קרני UVA ו-UVB. כמו-כן הקרם מתריע מפני היווצרות כתמי פיגמנטציה, קמטים, ופגמים אחרים בעור.

אופן שימוש: מתאים לכל סוגי העור. מומלץ לשימוש יומיומי. למרוח על עור נקי. ניתן להשתמש כבסיס לאיפור.

מרכיבים: מים, שמן עצי דקל, אסקורבית פלמיתד, תמצית אלוה- ורה, תמצית ורדים פקעות, שמן אבוקדו, שמן ציפורני החתול, חומצה אקסורבית.


Nourishing Day Cream SPF-18
קרם הזנה SPF-18  לעור יבש (יום). 50 מ"ל

קרם שפותח במיוחד להזנת עור יבש, מרכך בצורה מעולה עור יבש מאוד וסדוק. מעניק לחות בצורה אינטנסיבית לשכבות העור העליונות והעמוקות, משקם את מחזור הדם והופך את העור היבש לרך ומשיי. מומלץ לשימוש לאחר ניתוחים כירורגיים.

אופן השימוש: הקרם ניתן לשימוש גם כבסיס לאיפור הן בשעות יום והן בשעות ערב. לעור שהוא מאוד יבש כדאי להשתמש בשילוב עם סרומים.

מרכיבים: תמצית סנטלה אסיאתית, שמן זרעי ענבים, שמן עץ הדקל, שמן אבוקדו, שמן סיליקון, חלב לווייתן הזרע, טוקופרול, תמצית ברברי, אלסטין ורטינול.


Nutritious Cream for a Body. 250ml - קרם הזנה לגוף. 250 מ"ל

קרם הזנה לגוף המועשר בתמציות צמחים. משמש כקרם הגנה לגוף, נספג תוך שניות, מזין את עורך בוויטמינים, ומעניק לו עדינות ורכות משי. מתאים לכל סוגי העור.

אופן שימוש: לאחר מקלחת יש לייבש את העור היטב, ולמרוח שכבה דקה ואחידה של הקרם על הגוף.

מרכיבים פעילים: שמן אבוקדו, חמאת שיאה, תמצית הערמון, אלנטוין, שמן רוזמרין, שמן לוונדר, סקוולאן.


 Protective Hand Cream. 70ml - קרם הגנה לידיים. 70 מ"ל

קרם עדין לידיים הנספג היטב, מגן על עור הידיים מפני השפעות סביבה שליליות והיווצרות כתמי פיגמנטציה. מכיל מרכיבי הגנה מפני השמש. מעניק לחות,  הזנה וגמישות לעור הידיים.

אופן שימוש:  יש למרוח את הקרם בתנועות עיסוי עדינות על כפות הידיים ומקום התחברות המפרקים עד לספיגתו.

מרכיבים פעילים: שעוות דבורים, שמן, אגוזי לוז, חמאת שיאה, שמן שקדים, סקוואלן, תמצית קמומיל, תמצית קלנדולה, חומצה סטארית, שמן סיליקון, אלנטוין וויטמין E.


 Regenerating Skin AHA - קרם לילה משקם להעלמת קמטים ולשיפור פני העור. 50 מ"ל

קרם לילה עם נוסחה ייחודית המסייעת ליצור הקולגן, שתפקידו להחליק קמטים ולשפר את מרקם פני העור. הופך את העור לחזק ואלסטי יותר. אפקטיבי נגד פצעי אקנה וקופרוז. לא מומלץ לאנשים בעלי רגישות אינדיבידואלית לחומצות פירות. מתאים לכל סוגי העור. הקרם מיוצר על בסיס חומצות הידרו PH-4, וחומצות 5%.

אופן שימוש:  מומלץ לשימוש משולב עם קרם יום. יש למרוח שכבה דקה על עור פנים נקי לפני השינה.

מרכיבים פעילים: חומצה לקטית, טריגליצרידים, קסנטאן, אלנטוין, חומצה טרטרית ומלח נתרן של EDTA.


Almond Oil Mask with Vitamin E - מסכת הרגעה וריענון, על בסיס שקדים עם E-ויטמין. 70 מ"ל

מסכת הרגעה מרעננת עם רכיבים מרגיעים על בסיס שקדים, מומלצת לשימוש לאחר טיפולים קוסמטיים (פילינגים עמוקים).
תמציות הצמחים והרכיבים הטבעיים מסייעים לשיקום מהיר של העור. המסכה מרגיעה את העור ושומרת על גמישותו. מתאימה לכל סוגי העור.

אופן שימוש: יש להניח את המסכה בשכבה אחידה על עור נקי, למשך 10-15 דקות. לאחר מכן יש לשטוף את שאריות המסכה במים חמימים.

מרכיבים פעילים: חמאת שיאה, שמן שקדים, חלב לווייתן הזרע, חימר ירוק, תמצית שקדים, תמצית סנטלה אסיאתית (גוטוקולה), תמצית קמומיל, טוקופרול, תמצית גינקו דו-אונתי, שמן אבוקדו.


 

 

 

 

עדינה קוסמטיקס | 2010 | כל הזכויות שמורות © | פיתוח