חייגו לפרטים והזמנות: 052-8787230

russian hebrew

 

 

סדרת Exclusive

היא אפקטיבית במיוחד לטיפול בעור שומני ומניעת אקנה, כמו גם לטיפול בבעיות ספציפיות של העור בגיל ההתבגרות. קומבינציה ייחודית של המרכיבים הפעילים מאפשרת להשיג את התוצאה הטובה ביותר תוך פרק זמן קצר ושימוש מועט. התכשירים הכלולים בסדרה זו הם בעלי השפעה בולטת של חיטוי והרגעה. הנוסחה הייחודית מאפשרת להשפיע על מגוון רחב של בעיות קוסמטיות כגון: הזדקנות מוקדמת של העור, נזקי שמש, לנטיגו, קרטוזיס, אובדן הגמישות, קמטים, טיפול באקנה בכל דרגות החומרה, התראה בפני פוסט-אקנה וטיפול מונע, פיגמנטציה וצלקות.

התכשירים מנקים את הנקבוביות מהפרשות של בלוטות החלב ו מקטינים נקבוביות מורחבות, מונעים תהליכים דלקתיים, מווסתים את פעילותה של בלוטות החלב וחילוף החמצן בעור, משקמים את גמישות תאי  הדם בעור ואת מנגנון ההגנה של העור. מסייעים לחידוש מהיר של תאי העור, שיפור זרימת הדם, צבע ומרקם העור.
אחד היתרונות הבולטים של סדרה זו הוא היכולת של הרכיבים האקטיביים להגביר את ההגנה של העור מפני גורמים מזיקים. הסדרה מאפשרת להקטין את חומרת הסיבוכים ותדירותם ולמנוע את ההשלכות של אקנה. קו המוצרים "Exclusive" יכול להיות שמיש הן עבור נשים והן עבור גברים, ללא קשר לגיל.

 

 Purifying Gel - ג'ל ניקוי לעור שמן ובעייתי 250 מ"ל

התכשיר אינו מכיל חומרי שטיפה סינטטיים ומצליח להסיר תאי עור מתים בצורה אפקטיבית בכך שהוא חודר עמוק אל תוך הנקבוביות ומווסת את חילוף החומרים. הג'ל הוא בעל אפקט אנטי-בקטריאלי ואנטי דלקתי.הג'ל מומלץ לשימוש נגד מחלות עור זיהומיות וחזזית. מייצר תנאים טובים לספיגת הרכיבים הפעילים ופרוצדורות קוסמטיות בהמשך.

אופן השימוש: יש להרטיב מעט את עור הפנים, ולמרוח את הג'ל בכמות של 1 מ"ל עד להיווצרות קצף תוך מניעת מגע עם איזור העיניים. לאחר מכן יש לשטוף במים ביסודיות.

מרכיבים פעילים: תמצית מרווה, תמצית בורית, תמצית אלנטוין, חומצה אסקורבית ושמן עץ התה.


Algapur Cleansing Lotion – תרחיץ לעור שמן ובעייתי 250 מ"ל

תרחיץ לעור שמן ובעייתי בעל אפקט אנטי-בקטריאלי, מווסת את פעולתה של בלוטות החלב,מפחית תהליכים דלקתיים בעור, מסייע בהקטנת נקבוביות ומטהר את העור באופן אידיאלי.

אופן השימוש: יש להרטיב בעזרת צמר גפן כמות קטנה של התרחיץ על עור הפנים, תוך מניעת מגע עם איזור העיניים.

מרכיבים פעילים: תמצית קליפת עץ הערבה, תמצית טיון, תמצית קומפרי,חומצה גליקולית, אלנטוין,  שמן לבנדר.


Natural peeling «Sea Needle». 150ml - פילינג טבעי "מחט הים". 150 מ"ל

פילינג טבעי על בסיס צמחי ים ומינרלים מובחרים, על בסיס טכנולוגיה ייחודית של ייבוש ועיבוד, הוא בעל השפעת קילוף חזקה, מאפשר לפתור מגוון רחב של בעיות קוסמטיות: טיפול באקנה, הרחבת נקבוביות, צלקות (כולל צלקות מיחה לאחר ההיריון), אובדן הגמישות של העור , קמטים ועוד.

אופן השימוש: יש לערבב כף אחת של אבקה ושתי כפות של תכשיר בצעד מס' 4. את המסה המתקבלת יש למרוח בשכבה אחידה על העור תוך עיסויו במשך 2-4 דקות לקבלת פילינג קל, ו 5-7 דקות לקבלת פילינג עמוק יותר. יש להשאיר את התמיסה למשך 5 דקות ולאחר מכן לשטוף עם מים קרים.

המרכיבים הפעילים: עשבי ים למינריה (קומבו), אבקת פאכאס, ספוג מים מתוקים, ספוג ים, תמצית נבט חיטה באבקה, תמצית קליפת צדף הנמר, תמצית אפרסק.


Serum Thinner - סרום מדלל. 250 מ"ל

בזכות שילוב בין נוסחה ייחודית ופילינג צמחים טבעי, התכשיר משפר את האפקטיביות של חדירת המרכיבים הפעילים שבפילינג אל תוך העור.

אופן השימוש: ראה הוראת שימוש בצעד מס' 3.

מרכיבים: מים, פוליאתילן גליקול 400, פרופילן גליקול, חומצה גליקולית, מי חמצן, מי חמצן אוריאה, חומצה לקטית.


Сosmetic Calming mask - מסכת הרגעה קוסמטית. 250 מ"ל

מסכה זו היא בעלת מאפיין אנטי דלקתי חזק ואפקט מרגיע שמסייע להפחית את פעילותה של בלוטות החלב, היא משפרת את חילוף החמצן בעור, מטפלת בנקודות שחורות ומונעת את היווצרותן כמו כן, המסכה יעילה בטיפול באקנה ובאקנה נעורים.

אופן השימוש: יש למרוח את המסכה בשכבה אחידה ל-15 דקות. לאחר מכן לשטוף את שארית המסכה במים חמימים.

מרכיבים פעילים: חימר לבן, קלמין, תמצית בורית, שמן סויה, תמצית קמומיל, פרופילן גליקול, אלוורה, תמצית שמן בוראז', שמן אורז חום, ויטמין E, שמן עץ התה.


Delicate Protective Gel - ג'ל הגנה עדין. 100 מ"ל

הג'ל מנטרל את ההשפעות השליליות של הסביבה, ובכך יוצר מחסום הגנה המונע חדירת רדיקלים חופשיים והשפעה ישירה של קרני UVA ו UVB על האפידרמיס. שכבת ההגנה אשר יוצר הג'ל מאפשרת לשמר בתוך הנקבוביות את החומרים הפעילים המוחדרים בזמן הפילינג.

אופן השימוש: יש למרוח את ג'ל ההגנה בשכבה אחידה על השטח שעבר טיפול קוסמטי. אין לשטוף.

מרכיבים: מים, פוליאתילן גליקול 400, אתאוקסידיגליקול, תמצית גינקו, חומצה היאלורונית, מלח נתרן, פנוקסיאתאנול ואתילגקסיגליצרין, בנזופנון-4.


Make Up Recovering Cream - קרם איפור משקם. 50 מ"ל

קרם האיפור משקם, מאזן ומתחזק את ההידרציה, משפר את המראה החיצוני של העור ומגן עליו מפני השפעות סביבתיות שליליות. השילוב הייחודי של היסודות הפעילים מסייע לאיזון מטבוליזם התא שמווסת את רמות הלחות והשומניות בעור. מומלץ לאחר טיפולים קוסמטיים אינטנסיביים ופילינגים עמוקים, כמו גם לשימוש יומיומי כאמצעי הגנה. השילוב של תמציות הצמחים מגן על העור מפני ההשפעה של קרני UV.

אופן השימוש: יש למרוח את הקרם בשכבה אחידה על עור הפנים.

מרכיבים פעילים: וזלין, חימר לבן, סורביטן, תחמוצת ברזל, שמן זרעי כותנה, אלוורה, תמצית דונג דבורים ואלנטוין.


Peeling Crystal - פילינג קריסטל. 150 מ"ל

פילינג הקריסטל החדש על בסיס האלמוגים מעורר את התהליך הפיזיולוגי של התחדשות התא, מסיר בעדינות תאים מתים שאינם חיוניים, הופך את השכבות המחוספסות של העור לדקות יותר ומתאים לכל סוגי העור. הפילינג מכין את העור לתהליכים קוסמטיים הבאים וגורם לעורך להיות בהיר יותר, חלק יותר ועדין יותר.

אופן השימוש: יש לשים שכבה דקה של פילינג קריסטל על עור הפנים,  לעסות בקצות האצבעות במשך 1-2 דקות תוך מניעת מגע עם אזור העיניים. יש לשטוף במים פושרים.

מרכיבים פעילים: מים, פרורי מיכרוכריסטאלין, טיטאניום דיאוקסיד, בוטילן גליקול, מונטמורילוניט, חלב לווייתן הזרע, חומצה סטארית, תמצית ברברי, שמן חוחובה, אוקתידודקאנול, תמצית רוזמרין, הידרוקסיאתיל, פנוקסיאתנול, אוראה, PARFUM (ריח), טריאתנולאמין.


Warming Up Gel - ג'ל מחמם. 250 מ"ל

זהו ג'ל חדש לבעלי עור רגיש ועדין בעל מאפיינים מחממים, מרככים ואנטי דלקתיים. הג'ל נועד להכנת העור לניקוי עמוק יותר.

אופן השימוש: יש למרוח שכבה דקה של הג'ל המחמם על עור הפנים ולעסות במשך 5 דקות. להניח מעל הג'ל סרט פוליאתילן ולהשאיר למשך 10 דקות. לאחר מכן להתחיל להוריד את סרט הפוליאתילן מהשטח המטופל בלבד.

מרכיבים פעילים: בוטילן גליקול, סורביטול, קופולימר אקרילי, תמצית קליפת הערבה, חומצה היאלורונית.


SOS Antiblackhead with Make-Up - קרם לעור בעייתי ושומני עם טיפול בנקודות שחורות. 100 מ"ל

קרם לעור שמן ובעייתי עם אפקט מייבש ומקרר הוא אמצעי יעיל נגד זיהומי עור. הקרם מסייע לשיקום מהיר של העור עם בעיות ספציפיות בגיל ההתבגרות ולריפוי פצעי אקנה. מווסת את בלוטות החלב, מסייע לחילוף החמצן בעור ומונע תהליכים דלקתיים. מייבש תצורות מוגלתיות תוך הניקוי הנקבוביות.

אופן שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש, לנקות את העור ביסודיות על-ידי תרחיץ, למרוח את התכשיר על איזור המלא בחזזית (נקודות שחורות) ופצעונים דלקתיים. להשתמש בתכשיר כל בוקר.

מרכיבים: תחמוצת אבץ, קמפור, תמצית קליפת עץ ערבה, חומצה סליצילית, ליקופודיום, שמן עץ התה.


Control Cream for Problem and Oily Skin. 50ml - קרם לילה לעור שמן ובעייתי. 50 מ"ל

קרם לחות לילה עדין ובעל ספיגה מהירה, המרגיע עור רגיש ומווסת את פעולת בלוטות החלב.
הקרם מייצב את דרגת הלחות ואת תהליכי חילוף החומרים, מסייע לשיקום העור ומונע היווצרות של התקרנות יתר (היפראתוזיס) וחזזית. הקרם הופך את עורך לרך ומשיי.

אופן שימוש: יש למרוח על עור נקי לפני השינה שכבה אחידה של הקרם על עור הפנים, הצוואר ואזור המחשוף.

מרכיבים פעילים: מים מזוקקים, שעוות דבורים, תמצית טיון, תמצית שמן אגוזי לוז, תמצית קמומיל, תמצית ארכובית, רוטין, תמצית ערמוני סוס, שמן קלנדולה, אלוורה, שמן עץ התה, שמן מיורן, שמן רוזמרין, שמן קורנית ורטינול.


Cosmetic Calming Serum. 30ml - סרום קוסמטי מרגיע. 30 מ"ל

זהו תכשיר המבוסס על תערובת שמננים טבעית וויטמין E. מקנה לעור אפקט אנטי דלקתי ואנטי בקטריאלי ייחודית ומעורר את מחזור הדם, מרגיע ומשמר את הלחות בעור. מעל התכשיר מומלץ להשתמש במסכה המותאמת לסוג העור.

אופן השימוש: יש לטפטף כמה טיפות על איזורים בעייתיים. החדירו את התכשיר לעור בתנועות עיסוי קלות.

מרכיבים פעילים: מים, תמצית זרעי ענבים, שמן בוראז', שמן עץ התה, ויטמין A, ויטמין E, תמצית גואר גם.


Crystal Texture Mask - מסכת קריסטל לעור שמן ובעייתי. 70 מ"ל

המסכה מומלצת לשימוש עד 3 פעמים בשבוע. היא בעלת סגולות אנטי דלקתיות חזקות ומסייעת במניעת היווצרות נקודות שחורות. המסכה מפחיתה את פעילותן של בלוטות החלב, משפרת את חילוף חומרי החמצן ומנקה את הנקבוביות. המסכה אפקטיבית לטיפול באקנה ובפצעי בגרות.

אופן השימוש: יש לנקות את העור עם תרחיץ. מרחו את המסכה תוך הימנעות מאיזור העיניים ולאחר 10-15 דקות יש להסירה עם כדור צמר גפן.

מרכיבים פעילים: קאולין, תחמוצת אבץ, תחמוצת מגנזיום, שעוות דבורים, תמצית נרד, תמצית קמומיל, תמצית לפסנה (עגן), ערבה תמצית קליפת עץ, שמן רוזמרין, שמן לבנדר.


 Facial Moisturizer Oil-Free - קרם לחות ללא שמן לעור מעורב. 70 מ"ל

הקרם מומלץ לשימוש יומיומי. הוא מווסת את רמת הלחות, מונע יובש וקשיחות בעור, מאזן את חילוף החומרים של החמצן, מזין את העור ומותיר אותו גמיש ואלסטי. משמש כבסיס איפור.

אופן השימוש: יש למרוח את הקרם בשכבה אחידה על עור נקי לאורך הפנים, הצוואר ואיזור המחשוף.

מרכיבים פעילים: תמצית בורית, תמצית עץ הערבה, דקאנול, תמצית רוזמרין.


Facial Moisturizer SPF-30  for Problem and Oily Skin - קרם לחות SPF-30 לעור שמן ובעייתי. 50 מ"ל

קרם לחות לשימוש יומיומי ובעל ספיגה מהירה, מקנה לעורך לחות ומגן עליו מפני השפעות סביבתיות מזיקות. הקרם מעשיר את העור בויטמינים ובחומרי חיטוי פעילים. מכיל שילוב ביו-אקטיבי ייחודי של תמציות טבעיות. הקרם הופך את עורך לגמיש ואלסטי ומשפר את גוונו.

אופן השימוש: יש למרוח את הקרם על עור נקי לחלוטין. ניתן להשתמש בקרם כבסיס לאיפור.

מרכיבים פעילים: שמן סיליקון, שמן גרעיני ענבים, סקוואלן, תמצית קמומיל, תמצית קליפת עץ הערבה, שמן קלנדולה.


Peeling Crystal. 70ml - פילינג קריסטל. 70 מ"ל

פילינג על בסיס אלמוגים המעורר את התהליך הפיזיולוגי של התחדשות התא, מסיר בזהירות תאי עור מתים ומתאים לכל סוגי העור. הפילינג מכין את עורך לפרוצדורות קוסמטיות נוספות. עורך מקבל גוון זוהר יותר ונהייה חלק ועדין.

אופן השימוש: יש לשים כמות קטנה של פילינג על הפנים, לעסות בקצות האצבעות במשך 1-2 דקות תוך הימנעות מאיזור העיניים. יש לשטוף את הפילינג עם מים חמים.

מרכיבים פעילים: חימר ירוק, שמן חוחובה, תמצית רוזמרין, טיטניום דאוקסיד, בוטילן גליקול, חלב לווייתן הזרע, חומצת סטארין, תמצית ברברי.


SOS Antiblackhead with Make-Up - קרם לעור בעייתי ושומני עם טיפול בנקודות שחורות 30 מ"ל

קרם לעור שמן ובעייתי עם אפקט מייבש ומקרר הוא אמצעי יעיל נגד זיהומי עור. הקרם מסייע לשיקום מהיר של העור עם בעיות ספציפיות בגיל ההתבגרות ולריפוי פצעי אקנה. מווסת את בלוטות החלב, מסייע לחילוף החמצן בעור ומונע תהליכים דלקתיים. מייבש תצורות מוגלתיות תוך הניקוי הנקבוביות.

אופן שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש, לנקות את העור ביסודיות על-ידי תרחיץ, למרוח את התכשיר על איזור המלא בחזזית (נקודות שחורות) ופצעונים דלקתיים. להשתמש בתכשיר כל בוקר.

מרכיבים: תחמוצת אבץ, קמפור, תמצית קליפת עץ ערבה, חומצה סליצילית, ליקופודיום, שמן עץ התה.


 

עדינה קוסמטיקס | 2010 | כל הזכויות שמורות © | פיתוח